LG A12GA2.NSE, Artcool Gallery Premium, inverter, vnitřní nástěnná splitová i multisplitová jednotka, Wi-Fi, R32

 
Dostupnost
0 Ks
Kód zboží
7310.921
Výrobce
LG

Popis zboží:

Název produktu:LG A12GA2.NSE, Artcool Gallery Premium, inverter, vnitřní nástěnná splitová i multisplitová jednotka, Wi-Fi, R32
Popis:Vnitřní jednotka s přizpůsobitelnou Wi-Fi nástěnnou obrazovkou, nástěnné polohování LG ARTCOOL Gallery LCD A12GA2.NSE, 12000 BTU, výkon chlazení 3,5 kW, výkon topení 4 kW, se systémem Wi-Fi, chladící plyn R32.
Klimatizaci završuje 27palcový LCD panel, obklopený rámečkem, aby se co nejvíce podobala uměleckému dílu. LCD obrazovka může zobrazovat personalizovaný obsah a lze ji dálkově ovládat pomocí bezplatné aplikace LG ThinQ. Prostřednictvím aplikace můžete nastavit přehrávání obsahu na obrazovce, výběr z široké škály statických a animovaných obrázků nebo výběr oblíbených fotografií.
Chladivo R32 - Chladivo R32 je ekologicky šetrnější než předchozí generace chladiv
Vlastnosti:Vestavěné Wi-Fi - Kdekoli chcete, kdykoli chcete! Ovládání vaší klimatizace pomocí chytrých technologií LG je nyní ještě jednodušší. Díky integrované Wi-Fi a připojení k internetu můžete hlavní funkce vaší klimatizace spravovat prostřednictvím aplikace pro všechny smartphony Android nebo iOS.
LG ThinQ
Uvnano - Inovativní technologie UVnano využívá ultrafialové světlo s vlnovou délkou UV-C k odstranění bakteriálních mikroorganismů, které by se mohly skrývat na ventilátoru vnitřní jednotky. LED diody, které vyzařují UV paprsky, jsou umístěny hned vedle ventilátoru a jejich působení poškozuje mikroorganismy, přerušuje jejich řetězec DNA, čímž znemožňuje jejich množení.
Účinnost absorpce DNA na vlnovou délku - Ultrafialové světlo je forma záření neviditelná pro lidské oko a nachází se v neviditelné části elektromagnetického spektra. Vyzařovaná energie neboli záření je vyzařována mnoha objekty: žárovka, praskající oheň a hvězdy jsou některé příklady objektů, které vyzařují záření.
Alergický filtr - Škodlivé látky ve vzduchu mohou způsobit nebo podněcovat příznaky spojené s astmatem nebo alergiemi. Klimatizace LG Artcool Mirror, Artcool Color, Duoltre Atmosfera a Duoltre Deluxe jsou vybaveny filtrem schopným zadržet tyto škodlivé látky, jako jsou roztoči, pyl, houby a plísně suspendované ve vzduchu. Odstraňuje látky, které způsobují alergie, jako jsou roztoči, kteří se mohou nacházet ve vzduchu.
Čištění automatické - Automatické cykly čištění a sušení výměníku tepla pro odstranění nepříjemných pachů a zabránění vzniku plísní a bakterií.
Ošetření Gold Fin - Úprava Gold Fin chrání povrch výměníku před opotřebením. Jak to funguje: Hliníkový povrch výměníků tepla je podroben ochranné úpravě, která poskytuje výměníku speciální zlatý povlak. Díky této ochraně je zabráněno spouštění korozních jevů a integrita a výkon spotřebiče jsou dlouhodobě zabezpečeny.

Objednejte u nás LG A12GA2.NSE, Artcool Gallery Premium, inverter, vnitřní nástěnná splitová i multisplitová jednotka, Wi-Fi, R32.
Změna údajů vyhrazena
Cena i stav skladu jsou orientační, aktuální stav zjistíte zde

Upřesňující popis:

Rozměry (š, v, hl):652 / 158 / 652 mm
Hmotnost:16,7 kg
Chladivo:R32
Chladicí výkon:0,9 / 3,5 / 4 kW
Topný výkon:0,9 / 4 / 4,7 kW
Příkon, chlazení (min/max):1,02 / -
Příkon, topení (min/max):1,8 / -
EER, chlazení:3,43 W
SEER:6,9
COP, topení:3,71 W
SCOP:4,3
Odvlhčování:1,3 l/h
Hladina akustického tlaku (1 m), vnitřní – chlazení (dBA):- / 42 / 36 / 28 / 20
Hladina akustického tlaku (1 m), vnitřní – topení (dBA):- / 42 / 36 / 28
Startovací proud, chl. / top. (A):3,0 / 3,7
Energetický štítek, chlazení/ topení:A++ / A+
Napájení, (fáze, V, Hz):1f, 220~240, 50(napájení pouze do venkovní jednotky)

Související zboží

více o produktu - LG A12GA2.U18, Artcool Gallery Premium, venkovní jednotka, split, R32
Název produktu:LG A12GA2.U18, Artcool Gallery Premium, venkovní jednotka, split, R32
Popis:LG ARTCOOL Gallery A12GA2.U18 LCD split venkovní jednotka, chladicí výkon 3,5 kW, topný výkon 4 kWVhodné vnitřní jednotky:1
Chladivo R32 - Chladivo R32 je ekologicky šetrnější než předchozí generace chladiv

Objednejte u nás LG A12GA2.U18, Artcool Gallery Premium, venkovní jednotka, split, R32.
Změna údajů vyhrazena
Cena i stav skladu jsou orientační, aktuální stav zjistíte zde
Home Schiessl
Facebook Schiessl
Schiessl s.r.o. - chlazení, klimatizace, autoklimatizace, tepelná čerpadla.
Praha, Brno, Ostrava, Cheb, Plzeň, Pardubice, Nové Zámky
schiessl@schiessl.cz
www.schiessl.cz
Silou hlasu
Chladiva chladivo r32 r1234yf

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek